Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-06, 12:54   #2594
Amusement
Przyczajenie
 
Avatar Amusement
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Milek89 nie poddawaj się! Ja jeszcze też czasami mam stres jak muszę jechać, bo np rano muszę wyjechać z osiedla, a niestety to droga do szkoły i przedszkola. Ruch taki, że płakać się chce. Zawsze mam stracha... Kiedyś też skrecając w lewo na glówną drogę zgasł mi samochód... zbladłam w sekundę, na szczęście jakiś Pan jechał wolno tą główną. Od tamtej pory chciałam znowu rzucić kluczykami. Ale jednak dalej jeździłam, żeby wprawić się w te skręcanie. Jest ok. To nie jest tak, że ten strach czy stres minie szybko. Myślę, że po prostu trzeba by było jeździć codziennie wiele km żeby tak wszystkie złe myśli minęły. Ty masz plus, że masz nowe autko. Suuuuper! Jak bedziesz jechała swoją drogą i bedziesz miała wąsko, aby się wyminąc, po prostu podjedź jak najbliżej swojego pobocza i jedź bardzo powoli, osoba z naprzeciwka sobie poradzi. Jesli chodzi o sklep parkuj jak najdalej od innych, trudno . Jeździj kochana, powoli, spokojnie, ale i bezpiecznie. Niech nawet trąbią! Kiedyś tez będziesz śmigała, my również.
Amusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując