Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz z prostytutką
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-29, 14:52   #20
Pan99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 13
Dot.: Ten pierwszy raz

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88970475]Masz strasznie stereotypowe i krzywdzące myślenie na temat kobiet. Myślę, że to może być twój największy problem. Nie, nie wszystkie kobiety szukają miłości. Niektóre też preferują niezobowiązujący seks. Ważne po prostu, żeby komunikować takie rzeczy od razu i nikogo nie oszukiwać. Wtedy raczej powinno się uniknąć nieporozumień i rozczarowań. Póki nie spróbowałeś właściwie nic nie wiesz i opierasz się na domysłach. Co może cię prowadzić właśnie do jakiś dziwacznych wniosków i rzutować później na całe twoje życie i poglądy.

A co do korzystania z usług prostytutki - jeśli uważasz to za coś wstydliwego, co potem będziesz musiał ukrywać to nie wiem czy jest to najlepszy pomysł dla ciebie.[/QUOTE]


Może masz rację z tym uogólnianiem, zamiast "wszystkie" mogłem użyć "większość" , jednak jakby tak się głębiej zastanowić to dzisiejszą scenę randkową wyobrażam sobie w ten sposób: kobietę można przyrównać do pracodawcy do którego "CV" wysyłają kandydaci (mężczyźni), a w takim CV wiadomo, nikt się nie chwali powtarzaniem klasy w szkole czy zwolnieniem dyscyplinarnym.

Tak samo mało który mężczyzna chwali się np. korzystaniem z usług prostytutki czy uzależnieniem od czegoś, jest to naturalna kolej rzeczy, nie ma niczego złego w ukrywaniu pewnych rzeczy, nawet przeciwnie, gdyby cała prawda o każdym człowieku wyszła na jaw, to mielibyśmy ogromny chaos i zdecydowanie za dużo rozwodów .

Edytowane przez Pan99
Czas edycji: 2021-10-29 o 15:12
Pan99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując