Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-27, 10:57   #21
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


ja już prawie nic nie kupuję ani w S ani w D, pielęgnacje mam bardziej świadomą, składniki aktywne, które mi pomagają, dostosowane do potrzeb cery i też wolę wydać raz na porządny zabieg, po którym widzę efekty niż kupować pełno kosmetyków ni z gruchy ni z pietruchy. Pielęgnację mam tak dobraną, że tylko przedłuża albo wzmacnia efekty zabiegów itp.
Ja też idę w kierunku bardziej przemyślanej pielęgnacji o zabiegach dopiero zaczynam myśleć - najwyższy czas! Ale u mnie to raczej będą zabiegi w domu, od jakiegoś czasu używam gadżetu do peelingu kawitacyjnego, teraz czekam na masażer ze światłami, RF i ems. Chciałabym jeszcze mikrodermabrazję i dermapen chodzi mi po głowie [emoji849]

Czy wątek poleca jakieś płatki pod oczy drogeryjne? Będę dziś w Naturze i na szybko chciałabym coś wziąć do wypróbowania, na dłuższą metę planuję zamówić koreańskie, teraz chciałam na szybko czymś się poratować, mam przesusz pod oczami po lekach. Kremów pod oczy nie lubię ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując