Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-09, 13:27   #29
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te sztywne, skrzypiące włosy, to najpewniej za dużo protein. Trzeba koniecznie zrównoważyć humektantami i emolientami. Czyli najlepiej na odżywkę nałożyć maskę z olejkami i nawilżaczami.

W ogóle dzięki za cynk, bo już wiem, że ten proteinowy potwór to nie na moje włosy

Co do ABH Riviera to mi się nie podoba. Wolę beże, brązy, brudne róże, przygaszone fiolety, brązy, taupe i takie tam nudne jak flaki z olejem kolory. Jako paleta uzupełniająca - pewnie super. Paleta dla lubiących odważne kolory w makijażu - pewnie też.
Ale kombinacje alpejskie Wydaje mi się, że przeciętna osoba kupująca odżywkę za ponad 200zł liczy na to, że będzie ona sama w sobie dobra Ale oczywiście dziękuję, że o tym wspomniałaś, spróbuję nałożyć odżywkę na odżywkę (wtf ) i dam znać. Mi zmasakrowała tylko włosy będące już i tak w złej kondycji, nie było efektu skrzypienia, jedynie efekt miotły na drugi dzień. Przynajmniej wiem, że kolejne 5cm minimum poleci przy najbliższej wizycie u fryzjera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No na pewno pięknie pachnie bo zapach góruje nad całymi tymi dobrociami w reszcie składu. Ma keratynę i trochę tych protein tam jest. Zresztą to tylko odżywka i nie ma sensu przetrzymywać jej na włosach dłużej, to nic nie da. Lepiej kupić dobrą maskę Odżywkę można po masce, ale w małej ilości i na krótko, tylko po to żeby się łatwiej dały rozczesać i ewentualnie dla efektu wizualnego, bo odżywka ma na celu domknięcie łuski włosa. Szampon podnosi łuski, maska naprawia, odżywka wygładza i daje efekt wow.

Dobra drogeryjna maska to Garnier bananowa.



Zgadzam się z tymi proteinami, ale robimy na odwrót, najpierw maska/olej nawilżająca potem na chwilę proteiny np. z odżywki.
Dla mnie to zwał jak zwał: odżywka, maska. Stosuję jako pielęgnację po myciu. Zresztą podobno z tej linii odżywka jest lepsza, niż maska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Znam jeszcze inaczej
emolienty-proteiny-humentanty. Olej na samym początku, żeby zmyc, albo na samym końcu żeby zmyc przy następnym myciu włosów.
Matko kochana czyli kupno drogiej odżywki nie załatwia sprawy, było brać Alterrę z Rossmanna i by było od razu ładnie

To znaczy jeśli chodzi o olejowanie, to robię je 3 razy w tygodniu, właśnie przed myciem, na włosy zwilżone hydrolatem z miodem. Czyli co, w wolnym tłumaczeniu to olej - magiczna droga odżywka - nawilżająca odżywka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora