Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 17:55   #8
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie sierpniowe 2019 😍

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Hej

U mnie dwie kreski w zeszłą niedzielę Termin z OM wychodzi na 28 lipca, czyli w tym momencie bliżej mi do sierpniówek

Jestem po dwóch stratach: jedna na początku ciąży, druga już niestety na końcu 15 tygodnia. Jestem też mamą cudownej rocznej córeczki.

Marzyła nam się mała różnica wieku i jeżeli tylko ten maluch zostanie z nami, to będzie to naprawdę spełnienie naszych największych marzeń.

Dwie kreski zobaczyłam w swoje urodziny. Od tamtej pory kilka razy powtórzyłam test, bety nie robiłam. Do ginekologa umówiłam się dopiero na 17 grudnia, te początki ciąży strasznie mnie stresują i wolę iść do lekarza później.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------





Hej



A dlaczego już wiesz, że CC?


Pierwszy poród miałam CC i raczej nie nastawiam się już na SN. Jestem mamam 2,5 letniego Frania [emoji3059]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Ja test robiłam w czwartek na cztery dni przed miesiączka i wyszedł pozytywny, odrazu poleciałam na betę termin u lekarza mam na 10 grudnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora