Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-03, 23:34   #23
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
...


Caffe - tonik Whamisy też mam z zestawu świątecznego Ciekawe czy Ty tez otrzymasz ogromną przesyłkę z toną plastiku w środku, czy to u nich typowe?

Zapytam Mamę, przesyłka na jej adres.

Jeśli tak będzie - to trzeba na ich stronie w mediach społecznościowych zadać kilka UPRZEJMYCH pytań na temat - kto jeszcze używa plastiku w 21 wieku???

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Anyż - trzymam kciuki aby przeszło!

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87559293]

Jeju, wszędzie tylko o tym koronawirusie - media straszą pandemią.

[/QUOTE]

No właśnie - chyba przełożymy podróż. Panika narasta, media podkręcają temperaturę. Nie uśmiecha mi się ewentualna kwarantanna spowodowana ogólnym nastrojem histerii

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cinderella
...taki puchaty brzuszek to tylko głaskać

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Wspominałam o tym (albo to któraś z Was), a dziś trafiłam na link do ściągi dotyczącej marek Cruelty-Free. Teraz to nie ma zmiłuj, wypada sprawdzić :

https://www.crueltyfreekitty.com/lis...nUu5O7FWsiS4WY

Sprawdziłam listę tych, które testują ...zaskoczenie. Nie chciałabym tu widzieć aż tylu

Nasuwa mi się pytanie - skąd czerpane są informacje na ten temat? Bo chciałabym być pewna w 100%.

Robot, wiesz coś o tym?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora