Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-09, 21:20   #3519
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pewnie, że nam się też należy

Spoko, ja kupiłam mamę dha w gemini jak była bezpłatna dostawa, skąd kupujesz, gdzie są dobre ceny ? Zaczął teraz czas jakoś tak gonić, jak teraz nie rozłożę wydatków to potem się skumuluje...
Boisz się odkurzacza ? Jak znajdziesz bez a będzie super wyciągał to daj znać

My dzisiaj zrobiłyśmy rundę po małych sklepikach i jakoś tak szybciej czas zleciał, w domu w końcu pojawiły się bazie ;-) Każdy dzień z młodą taki sam mam wrażenie, jesteśmy już po malowaniu styropianowych jajek
Omega med optima forte - ostatnio nie pamiętam gdzie kupowałam, teraz kupię w Gemini. Ceny wszędzie podobnie wychodzą, bo jak gdzieś taniej to za to wysyłka 20 zł...
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
My używamy aspiratora na baterie firmy Haxe i daje radę, więc polecam. Katarka do odkurzacza się boję a poza tym nie wyobrażam sobie włączać w nocy odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki, może kupię taki Też się boję tego z odkurzaczem, zresztą wyciągać odkurzacz za każdym razem i właśnie w nocy to sobie też nie wyobrażam. Poza tym dziecko pewnie się będzie bało hałasu..
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj ucieszyłam, bo znajoma położna rozmawiała ze swoją przełożoną, która prowadzi szkołę rodzenia i jest doradcą laktacyjną iii w czerwcu mam się do niej odezwać, to mi zrobi zajęcia indywidualne ze szkoły rodzenia [emoji847] niby wszystko pamiętam, ale babeczka ma złote patenty na uspokojenie maluszka w kilka sekund. Żałuję, że w poprzedniej ciąży nie trafiłam do niej do szkoły rodzenia. Pomagała nam przy kp i to dzięki niej karmiłam do niedawna. Taka świetna wiadomość dnia [emoji3]
Jak Wasze przygotowania świąteczne? U mnie bigos na tapecie, tak mnie naszło [emoji39] mąż zrobił wszystkie zakupy, część dziś w nocy w Biedrze i Lidlu [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, fajnie z tą położna Ci się udało Ja oglądam tylko bezpłatne szkoły rodzenia online jakby co, to pytam mamę i siostrę
Jeśli chodzi o kulinarne przygotowania do świąt to planujemy na śniadanie na żurek iść do rodziców, a na obiad teściowej, a w poniedziałek zrobię jakiś obiadek i zostaniemy w domu. No i zrobię roladę szpinakiem z łososiem, babkę cytrynowa, mazurka kajakowego i może sernik z kratką żeby zabrać z gościnę coś od siebie
Poza tym dziś umyłam okna, mąż mi pomógł z zasłonkami i ogarnęliśmy temat
A wieczorem Triduum online;-)
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
My skromnie, bo sami, to tylko w sobotę jakieś ciasta zrobię. Mąż robi sałatkę jarzynową, jest trochę wędlin, mięsa lepszego się nawet nie udało kupić, to będzie lasagne. W sumie też odświętnie. Ciasta też się naszukałam, żeby były proste składniki, tak żeby nie chodzić dalej niż Biedronka i Carrefour. Druga będzie babka drożdżowa, która mi zużyje cały zapas drożdży, ale trudno, może po Świętach coś się w końcu pojawi, bo na razie nigdzie nie ma.
Mi mama wczoraj w Auchan kupiła drożdże świeże. Dowożą co jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, drożdże są w Lidlu 0,5 kg. Nie wiem w jakiej cenie, ale mąż widział dziś dużo u mnie w mieście.
To ja chyba za ambitnie w te święta. Zostajemy w domu, czyli 3 osoby, ale oprócz już zrobionego bigosu mam w planach sałatkę jarzynową, jajka faszerowane, pasztet, białą kiełbaskę z wody, chudy boczek pieczony z czosnkiem i majerankiem jako wędlinka (lubię bardzo i tylko na święta robię). Na obiady roladę z indyka i żeberka w sosie śliwkowo-miodowym. Do tego pieczony ziemniak lub ryż. Z ciast mąż kupił makowca i babkę a ja zrobię pierwszy raz sernik krakowski bez cukru a z ksylitolem. Pewnie jedzenia zostanie, to zamrożę, będzie na czas, kiedy nie będzie mi się chciało gotować. Sałatkę i bigos zjemy na pewno, bo to nie są ogromne ilości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, ambitnie, podziwiam[emoji846] Ja się głównie w ciastach specjalizuję u mnie w rodzinie, więc podziwiam jak ktoś robi pasztety, mięsa pieczone itp. cuda[emoji846]
Rzeczywiście można pomrozić i będą pyszne rzeczy gotowe w każdej chwili[emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora