Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy zadzwonić po 6 miesiącach ciszy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 17:27   #12
larola25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 50
Dot.: czy wypada zadzwonić?

Połechtać ego? W jaki sposób? tym ,że podziękuje za życzenia i że niby pod ich wpływem pomyślałam, że szkoda , że jest dziwna atmosfera między nami a chciałabym neutralności? powiem, że dziękuję, pozdrawiam i trzymaj się. Może byłoby to dla mnie jakieś ułatwienie. Teraz zadręczam się, że też przeze mnie jest jak jest. Z chęcią wysłucham każdego głosu.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Moim zdaniem liczysz na coś tylko się wypierasz, czy tylko tutaj czy przed sobą też to już nie wnikam.
Jak ci naprawdę nie zależy na czymś więcej to odpisz tylko grzecznie na fejsie że dzięki, zdawkowo dodając że masz nadzieję że u niego wszystko dobrze. A jak go spotkasz na koncercie to możesz zwyczajnie zachowywać się miło i fajnie, i będzie to jasny przekaz że między wami jest ok.
Tylko boję się tego, że on uważając, że mam nadal focha, będzie udawał że mnie nie zna. Więc jak ja mam się wtedy zachować miło ...
larola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując