Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwiecień, czerwiec, maj - Ireny wiosną, są zawsze NAJ! ~ 42
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-23, 21:12   #1654
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwiecień, czerwiec, maj - Ireny wiosną, są zawsze NAJ! ~ 42

Macierzynski to 20 tygodni - 6 może brać ojciec. Rodzicielski 32 tygodnie ale można rozbijać na części. Ja mogę wziąść 24 tygodnie rodzicielskiego razem 44 tygodnie (w lutym w pracy rusza duży projekt i obiecałam że wezmę w nim udział). Macierzyński płatny 100% rodzicielski 6 tygodni 100% reszta 60%. Jak się wnioskuje od razu o 20+32 to można mieć całość płatne 80%.

589 tyle dzieci chętnych do żłobka miejskiego, mam nadzieję tylko że to ogólnie do wszystkich żłobków a mamy ich 8 a nie do tego konkretnego.
Gdyby się dostał do tego żłobka co chcemy to byłoby wspaniale - on jest przy przystanku na którym wysiadam wracając z pracy i 5 minut pieszo od naszego domu.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

A w ogóle to szczypior w moim ogródku już wyłazi, jeszcze kilka dni i będziemy mogli zrywać. I ziemniaki zasadzimy [emoji23] wujek co roku trochę sadził to i my tak zrobimy. Będzie na placki [emoji1787]
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.


Edytowane przez NibyNic
Czas edycji: 2019-04-23 o 20:51
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora