Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-22, 09:24   #2916
Czarna2000
Inez

Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Też mam taką 18tke w rodzinie. Impreza w wynajętej sali, znajomi jubilatki + rodzina razem, a do tego wynajęty dj. Małe wesele. Na youtubie oglądałam filmiki z 18tek dj, który będzie, by podejrzeć jak się ubrać i było różnie: od kreacji wieczorowych gdy impreza była w pałacyku, do swobodnego prawie codziennego stroju w zwykłym lokalu.

Ja stawiam na eleganckie buty, czarne spodnie i ładną letnia bluzkę. Całość okraszona dużymi wieczorowymi kolczykami. Tak aby było odświętnie, ale swobodnie. Za 2 tygodnie mogę napisać jak była ubrana reszta.
Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś napisała. Ja mam jeszcze sporo czasu. Przejdę się po sklepach, może coś ciekawego rzuci mi się w oczy. W razie czego mam jedną czarną kieckę, którą bardzo lubię. Ma bardzo zabudowaną górę, ale dość ciekawy dół. Mogę założyć do tego szafirowe szpilki. Myślę że może czerń to niekoniecznie dobry pomysł, ale chyba bez przesady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline   Odpowiedz cytując