Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak pracy i szans, nadziei na poprawę losu życia i wszystkiego co z nim związane...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 12:36   #20
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Brak pracy i szans, nadziei na poprawę losu życia i wszystkiego co z nim związa

Cytat:
Napisane przez metodyk Pokaż wiadomość
Odniose się niedługo do pozostałych rzeczy w twoim poście. Miałam raz do czynienia z doradcą zawodowym, zbudował mi CV, chyba jak pamiętam wtedy to chyba pomógł mi z CV bo ja pokazałam jak wygląda, ale to był program z UE chyba brałam udział w takim 3 miesięcznym kursie i stażu na kierunku pracownik biurowy no ale to było dawno bo w 2017 roku. W UP jest tylko pośrednik pracy, coach, doradca zawodowy pewnie byłby lepszy, ale po pierwsze nie wiem gdzie takiego znaleźć jako osoba prywatna a po drugie nie wiem ile to kosztuje. Z CV na pewno zrobię porządek w tym sensie, że je skrócę. A mam 3 strony bo do tej pory miałam krótkie okresy pracy i dlatego wyszły 3 strony. Pomyśle jak to zrobić, żeby je skrócić ale tak z głową, żeby nie było jakiś długich przerw w CV.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coacha, doradcę zawodowego znajdziesz w necie - wielu z nich ma swoje fp, strony internetowe itp. Dobrze wcześniej poczytać opinie zanim na kogoś się zdecydujesz, bo takie spotkanie potrafi trochę kosztować, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Takie osoby są do znalezienia bez problemu.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Z Canvy skorzystasz bez problemu mając konto w Google, nie musisz się tam specjalnie rejestrować
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując