Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-11, 12:52   #2972
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez lotus_flower_2805 Pokaż wiadomość
sale_girl wow jaka Ty już przygotowana[emoji7]
Ja z ciuszków jeszcze prawie nic nie mam, dzisiaj połówkowe i mam nadzieję, że już wyraźnie będzie widać płeć i będę mogła zacząć szał zakupów [emoji4]
Oj tam, poza ubrankami to ja właściwie nic nie mam, więc nie wiem, czy taki ze mnie ogar ;p Nie czekałam na 100% pewność z płcią, bo i tak chciałam rzeczy raczej neutralne, żeby były na następne

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Hej, pamięta mnie ktoś jeszcze? [emoji85] zalatana jestem ostatnie czasy I niewiem w co ręce włożyć. Mam do nadrobienia 50stron, co wy tu nasmarowalyscie? [emoji16] U nas wszystko ok. W czwartek wizyta u mojego gina, w piątek polowkowe a my nadal niewiemy kto mieszka w brzuszku [emoji85] Maks czy Pola? U Was też tak gorąco? 29 stopni wreszcie 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No hej, nawet myślałam ostatnio, co u Ciebie i czy wszystko ok, fajnie, że napisałaś Kciuki za połówkowe!

U nas też gorąco, po pracy jadę na paznokcie i ubrałam normalnie cienką letnią sukienkę. Ale jak patrzę przez okno, to widzę, że ludzie sobie różnie poradzili z tą temperaturą, chyba po tej zimnicy trudno uwierzyć, że pogoda w końcu jest ładniejsza.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując