Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezenty od chłopaka- jak drogie można przyjmować bez wyrzutów sumienia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 09:17   #50
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Prezenty od chłopaka- jak drogie można przyjmować bez wyrzutów sumienia?

Haha, jak mi padł telefon, TŻ dostał w pracy nowy, a dał mi swoj, to się nawet 5 sekund nie zastanawiałam, czy to jest ok

I sobie myślę, skąd się to bierze? Dla mnie to bylo zupełnie normalne: psuł mi się telefon, on dostał nowy, więc mi dał swój poprzedni. W życiu bym nie pomyślała, żeby mu zaproponować kasę, on też tego nie proponował.

Przecież gdybym ja tego telefonu nie wzięła, to kurzyłby się w szufladzie, bo ja miałam ten psujący się, on miał nowy.

Jak dla mnie masz za dużo niepotrzebnych rozkmin. Zwłaszcza, że facet nie daje Ci telefonu na zasadzie 'ach, znaj łaskę pana, dam Ci mój telefon, skoro Twój się psuje i Cię nie stać na nowy', tylko po prostu: psuje Ci się telefon, ja Ci dam mój, koniec tematu.


I tak, moim zdaniem może być mu przykro, bo gdy ja komuś coś daję, a ktoś nie bierze, kręci, kombinuje, to naprawdę mi przykro i zaczyna mnie to denerwować.

Przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi, zdajemy sobie sprawę z tego, co znaczy komuś coś DAĆ. On zdecydował, że chce Ci DAĆ telefon (który i tak by leżał w szufladzie), a Ty odprawiasz jakieś cyrki.

Bierz telefon, jemu podziękuj i koniec problemu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując