Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-27, 20:55   #35
emi_1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbiegniew Giedrojć-Juraha - Chorzów

Cytat:
Napisane przez madzik103 Pokaż wiadomość
Kochana daj znac jak idzie kuracja noska. Tez niedlugo mam zabieg u dkt i tez bardzo sie boje. Powiedz, zalujesz operacji? Czy jest juz coraz ladniej? Pozdrawiam cieplutko;*
Jeśli mam być szczera to powiem , że nie jestem zadowolona z tej operacji i żałuję , że ją zrobiłam jak na razie ... Nos praktycznie się nie zmienił , może czubek opadł trochę dzięki masażom , ale nie znacznie bo grzbiet kostny po prostu jest za bardzo obniżony względem części chrzęstnej , więc tak czy siak wygląda to nienaturalnie i nie ładnie Jak byłam na konsultacji u Pana Doktora to zaproponował mi poprawkę za KILKA STÓWEK jeśli po jakimś czasie dalej mi się to nie będzie podobać :/ a raczej nie będzie bo niby komu miałby się podobać zniekształcony nos... I z tego co usłyszałam to SAMO SIĘ ZROBIŁO tak. Poza tym powstały mi nierówności na kości , przez co nos jest asymetryczny i utworzył się z tych nierówności taki jakby garbek przy nasadzie nosa co daje wrażenie jakby nos się zlewał z czołem i wygląda to brzydko. W sumie to może być jeszcze opuchnięte dodatkowo na linii brwi , wiec zobaczę jak to będzie wyglądać za jakiś czas. Ogólnie to mam wszystko to czego się bałam - zadarty, zniekształcony , kończący się na czole nos z nierównymi dziurkami . Płakać mi się chce za każdym razem jak widzę swój profil .. Co prawda minął dopiero miesiąc od operacji , a na rezultat ostateczny czeka się pół roku , więc mam nadzieje, że będzie to wyglądać lepiej Na dzień dzisiejszy bardzo żałuje i tęsknię za swoim starym nosem , który był większy ale przynajmniej symetryczny i naturalny . Osobiście nie polecam . Pozdrawiam
emi_1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując