Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-12, 11:31   #91
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet ogląda zdjęcia - co robić?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
założył nowe konto. Wstaw sobie w miejsce kropeczki. Taki tam detal.
I wolno mu było założyć to nowe konto. Zresztą może miał je już wcześniej. Znowu - wolno mu było nawet z nową nakładką zobowiązań obejmującą usunięcie konta poprzedniego.
Cytat:
Jaśniej się nie da. Rzeczywiście jesteś najbardziej wyrafinowaną wersją trolla jaka może zaszczycać internet.
To po co dyskutujesz zamiast zgłaszać moje posty? Droga wolna skoro uważasz mnie za trolla.
Cytat:
Co do tego czy większą patolą są zdrady i kłamstwa czy przejrzenie historii to już mi się wypowiadać nie chce. Po 1 nie wiesz czy dziewczyna ma zakaz korzystania z jego komputera. Może korzysta sobie z niego. Jeśli otwierając lodówkę ''odkryjesz'' że (chyba) ktoś jest mięsożercą bo trzyma na półce nadgryzioną kiełbasę to raczej niekoniecznie mówimy o nieszanowaniu prywatności kogoś. Po 2 nie martw się bo obiecała autorka że się skonfrontuje z tym złotym chłopcem. ^^ Może nawet wreszcie oboje poznają ''prawdę o sobie''. ^^
Zakaz korzystania z cudzych przedmiotów i trzepanie ich korespondencji/plików/czegokolwiek to akurat rzeczy ustalona odgórnie. Więc pytanie brzmi nie czy ma zakaz, tylko czy ma pozwolenie. A że pozwolenia nie ma wnoszę po tym, że jest jej źle z powodu naruszania jego prywatności. Cóż, jeśli się mylę, może mnie autorka poprawić.

Tymczasem już na serio znudziło mi się ciągnięcie z tobą personalnych wycieczek na mój temat, offtopy i twoje zmyślanie dla mnie poglądów. Dlatego możesz już przestać się produkować, bo dołączasz na moją listę ignorów. Żegnam.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując