Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-10, 11:02   #2804
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie to wyglada ja przez pare lat mialam choinki w dwoch kolorach wiec w tym roku bedzie kolorowa, bajkowa


Na H&Y znowu promka -90 % na druga rzecz czy musze mowic, ze mam pelen koszyk tylko zastanawiam sie nad tymi cholernymi wiankami, brac, czy nie
O kolorowe tez mi sie podobaja,wlasciwie jakie mi sie nie podobaja ,nie ma takich chyba ,pare lat temu dokupilam zielone bombaski z mysla by rozbic ta czerwien ,ladnie to wygladalo,do tego pare srebrnych ,podobalo mi sie ,ale i tak ciagle z tylu glowy mialam wciaz jasne ozdoby ..............bralabym wianki wianek robi dobra robote na stole czy komodzie

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczęłam oglądać na yt amerykańskie sprzątanie i dekorowanie domów na święta [emoji7]
Jak oni to pięknie robią, każde pomieszczenie nawiązuje do świąt, w kibelku nawet stawiają renifery, choinki. No zazdroszczę. My Polacy chyba słabiej podchodzimy do dekorowania.
Czas to zmienić [emoji41]


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Widzialam ,wymieniaja nawet obrazki na swiateczne wszystko ladnie odswietnie i bez powsciagania sie ze bedzie za duzo
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora