Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-15, 21:44   #32
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Schudnąć do zimy 09 bez efektu jojo. Szukam dużej grupy wsparcia. Zapraszam!

Rowniez witam nowe Kobietki )

airwaves, powiem szczerze, ze w trakcie roku akademickiego jest mi szkoda pieniedzy na orzechy, bo zawsze lubie sobie odlozyc, ale w sumie nie bylo mi szkoda na princessy i inne bajery, wiec po wakacjach poprawie sie w tej kwestii. Oliwa.. rzeczywiscie nie wszyscy lubia, ale nnkt sa niezbedne dla prawidlowego dzialania mozgu, dzialaja tez na cere, zatem propnuje kupic sobie kapsulki w aptece i lykac jako suplement. Wszyscy trabia, ze witaminy itp. z apteki sie gorzje wchlaniaja (to prawda), ale lepiej przyjmowac kwasy tluszczowe w tej formie niz wcale. Ja tak osobiscie robie
Supermanka, pewnie, ze trzeba sobie czasami pozwolic na cos grzesznego, ale zeby wszyscy nie zaczeli sie tak usprawiedliwiac i codziennie zjadac ton slodyczy;p Ale mysle, ze jestescie rozsadne Dziewczynki i nie bedziecie swoich wielogodzinnych wyrzeczen podczas cwiczen niszczyc kilkoma kesami watpliwej przyjemnosci o smaku czekolady..
Jeszcze odnosnie odmawiania sobie pokus.. ;d Moja silna wola mnie przeraza, dzisiaj odmowilam plackow ziemniaczanych na obiad oraz frytek na kolacje...
Od jutra tez zaczne wstawiac swoje jadlospisy, gdyz dzisiejszy pozostawial wiele do zyczenia i nie chcialabym, zeby ktos sie na nim wzorowal.. Wczoraj pierwszy raz od 2 miesiecy poczulam co to kompuls, byl bardzo "nieszkodliwy" i udalo mi sie go szybko uspic idac spac o 22, a zasypiam kolo 3 w nocy ;/
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując