Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-06, 15:30   #62
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Nie strasz, bo serce będzie pękało [emoji21] Pobyt w szpitalu i rozłąka z córcią to i tak już za dużo będzie [emoji52]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie straszę absolutnie, tylko dzielę się tym bo każda koleżanka mi mówi to samo chyba żeby się jakoś na to przygotować ...
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części [emoji3] chwilę mnie nie było a już tyle postów A u nas trzeba wszystko [emoji33] Jakie cuda [emoji7]Ja miałam i używałam[emoji6] Leżałam przed porodem 2 dni i nawet po korytarzu się przejść to zawsze lepiej w szlafroku niż w piżamie. A jak leżałam pod ktg to szlafrok służył za koc.Mi ulżyło jak córka spała u babci.
Też nie chcę odwiedzin córci w szpitalu, bo się zapłaczę za nią.
Mąż musi być przy porodzie [emoji120] Za pierwszym razem był wielkim wsparciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja nigdy nie spała bez nas, nigdy nie zostawialismy jej na dłużej niż byliśmy w pracy, więc taka 3 dniowka rozłąka to będzie przeżycie.


Ja sobie nie wyobrażam , żeby mojego męża nie było przy porodzie. Ale niestety taka specyfika pracy,że może nie mieć jak opuścić miejsca pracy albo przyjazd zajmie dużo czasu. Nie wiem jak to kompletnie ugryźć. Bo przecież nie weźmie miesiąca wolnego czekając na mój poród. A bardzo mi zależy na tym, żeby był obok. Na pewno jak się zacznie akcja to poruszy niebo i ziemię, żeby wrócić do domu ale czy zdąży. Muszę z nim porozmawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora