Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-06, 16:55   #67
Tosaa
Raczkowanie
 
Avatar Tosaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 126
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Witam się i ja w nowej części [emoji846]
Wy o ograniczeniu zakupów, a my z TŻ-em byliśmy dzisiaj w sklepie i zamówiliśmy wózek i fotelik. Ale teściowie nam się dokładają, z racji że to pierwszy wnuk, wiec stwierdziliśmy, że zamówimy już teraz, bo jeszcze trochę wydatków nas czeka, to się w czasie rozłożą.

Kupiłam też kosmetyki z Derma Eco Baby, bo są przecenione w Superpharm i maja świetne, naturalne składy. Ja należę do szczególnych wrażliwców na chemię w kosmetykach, wiec jest szansa, że dziecko też będzie. Najwyżej sama zużyję [emoji3]

Też się nie mogę zabrać za wyprawkę apteczną... Niby zapakowałam do koszyka w Gemini, ale chcę jeszcze skonsultować z doświadczoną kuzynką, co, ile i jakiej firmy najlepiej się sprawdza. Zawsze to lepiej niż wybierać na ślepo i nakupić wszystkiego za dużo/mało etc.
Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Podglądałam Cię na insta, jakie Ty masz mądre i wyszkolone te psiaki bedą mogły chyba zostawać same z dzieckiem



MOjemu mężowi promotorka juz zapowiedziała, że mu nie da 2 tyg tacierzyńskiego, nawet niech nie liczy niech się w d.. pocałuje, i tak pójdzie. Baby są najgorsze jeśli chodzi o stosunek do ciąż innych kobiet, nie ona pierwsza to potwierdza. Za swoje teksty ta pani byłaby w USA albo za Zachodzie już dawno zwolniona, nie chcę tu pisać publicznie ale sa poniżej wszelkiej godności a niby wykształcony człowiek na poziomie.


A tak w ogóle to witajcie w nowej części od razu przychodzę się wyżalić wracam od diabetologa i dała mi insulinę nocną!!! Po 3 a właściwie to po 2 przekroczeniach, bo 90 to przecież na granicy. Nosz chyba ją pogrzało, na razie nie będę brała, postaram się bardziej przyłożyć do diety i jeszcze trochę pomierzyć, najwyżej mnie potem ochrzani.
Jaguś, dobrze kojarzę, że chodzisz gdzieś w Lbn do diabetologa? Mogłabyś mi napisać w pw, gdzie dokładnie? Mój w porównaniu do Twojej nie kazał mi się przejmować małymi przekroczeniami i cały czas się zastanawiam, czy nie pójść jeszcze do jakiegoś innego na konsultację. Dzisiaj na czczo miałam dobry, ale godzinę po śniadaniu 142, a godzinę po obiedzie - 120. Sama już nie wiem, co robić [emoji17]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie,
bo potem przyjdzie mróz i szczęście pryśnie.'

[/CENTER]
Tosaa jest offline Zgłoś do moderatora