Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny młode 2023!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-23, 13:28   #252
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
W sumie stoją w miejscu, ostatnio napisałam do jednej fryzjerki,bo spodobały mi się jej prace, czekam na odpowiedź. W czerwcu zmieniają nam chyba proboszcza,więc pójdziemy zaklepać datę i spytać co i jak. Tak poza tym nic ciekawego [emoji28] jakoś w tym miesiącu chce napisać do kilku salonów sukien ślubnych i umówić się na pierwszą wizytę na lipiec/sierpień.
Dopisać cie do naszego kalendarza?[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do kalendarza? Jasne!

My na ten moment mamy podpisaną umowę z salą i właśnie termin w kościele. O dziwo, nie byliśmy pierwsi na ten dzień, jak dzwoniłam w poprzednim tygodniu
W tym tygodniu chcemy ogarnąć DJ, fotografa wybraliśmy znajomego, więc nie będzie problemu, termin ma wolny.
Do wakacji chcemy jeszcze kupić alkohol i być może zamówić obrączki, albo co najmniej zorientować się jakie chcemy, dostaliśmy złoto od moich rodziców, więc koszt powinien być trochę mniejszy
Jeśli chodzi o fryzjera to mam jedną fryzjerkę, której ufam (prawie) bezgranicznie, więc nie powinno być problemu z terminem - gorzej mam z makijażystką, bo na zdjęciach nic mi się nie podoba sama trochę się bawię makijażem i jakoś nie widzę siebie oczami innej osoby i planuję pójść do kogoś zobaczyć, czy w ogóle przeżyję taką wizytę
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora