Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 06:28   #3893
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No ale też nikomu się nic nie stanie, jeśli połączy.

Tolerancja dla zabobonów powinna się dawno skończyć.

Byliśmy na księżycu, sfotografowaliśmy chmurę elektronową, znaleźliśmy dowody na istnienie bozonu Higgsa.

I ograniczamy swoją dietę, bo chce tego stara książka napisana w języku, którego nikt już nie używa.

No bez jaj.

Oczywiście, jak dla mnie to ktoś sobie może wcinać królicze ekskrementy popijając wyciągiem z krwi szczeniaczków na każdy posiłek ku chwale imbryczka orbitującego Słońce. Ale nikt nie na obowiązku się dostosować.

Jasne, niektóre pomysły są niewinne. W końcu nikt nie umrze od braku wieprzowiny/wołowiny czy czegokolwiek w diecie. Ale nie ma co chodzić i rozgraniczać, nie powinno być tolerancji dla religii doktrynalnej i kropka.

To durne zabobony doprowadziły do największych zbrodni w historii ludzkości. Skoro dziś z tyłka wierzysz, że nie wolno pracować w sobotę, to jutro możesz z tyłka uwierzyć, że ludzie z kręconymi włosami zostali wyznaczeni do panowania nad światem i trzeba wybić resztę. Nie wiadomo, bo jesteś nieobliczalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie. Az mi sie przypomnialo, jak w zeszlym roku moja bliska przyjaciolka (muzulmanka) zamowila sobie na sniadanie jajka z chorizo, bo nie wiedziala z czego jest chorizo. Jak sie juz dowiedziala, ze to wieprzowe, to sie az poplakala, bo jej zasmakowalo, a nawet nie mogla dokonczyc posilku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora