Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-03, 22:13   #4522
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tylko młodzi ludzie się mnie czepiali, że zawsze chodziłam na czarno. Od gimnazjum chodziłam na czarno i pamiętam, że często ktoś mnie pytał czy mam żałobę albo czemu chodzę na czarno. Ja nie pytałam facetów czemu są łysi i czy są łysi bo mają raka.

Jak przyjechałam na wakacje do rodzinnych stron, lata temu, to też mnie byłe koleżanki zaczepiały o chodzenie na czarno. "Teraz są modne kolorowe płaszcze, a ty wiecznie na czarno". Ten komentarz pamiętam. Powiedziałam im, że ja zawsze jestem ubrana tak, że pójdę w tym do pubu i na ich pogrzeb.

Na studiach i kursach mnie się nikt nie czepiał, ale jak przyszłam raz w kolorowej bluzce to parę osób od razu zauważyło i mi powiedziało, że ładnie mi w kolorach.

Ciekawe co by zrobili jakby osoby lubiące czerń zaczęły się czepiać, że ktoś lubi chodzić ubrany w kolorach tęczy. Ściągnij tę różową bluzę, jednorożcu.
ja generalnie mam ubrania w różnych kolorach, ale kocham zarówno pastele jak i czerń. ubrania takie typowo domowe mam tylko w ciemnych kolorach, pamiętam, że babcia się mnie wiecznie czepiała, czemu chodzę ciągle w czarnych
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując