Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mężczyzna - ubiór, brwi itd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-29, 19:26   #1
gal0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1

mężczyzna - ubiór, brwi itd.


Witajcie !


Od razu na wstępie powiem, że jestem mężczyzną w wieku 25lat ! I mam do was pewne pytanie.
Otóż, tak sobie pewnego razu myślałem o tym, w jaki sposób ja jako facet mogę o siebie zadbać aby było to atrakcyjne dla kobiet - i mówie tutaj tylko o tym co jest związane z wyglądem i ubiorem !


Niestety ostatni czas miałem ciężki finansowo, podupadłem też z najnowszymi trendami, ale na szczęście zaczynam za 3 tyg nową pracę - szybciej o 1,5 mieś i moje oszczednosci moge wydać juz na ciuchy i inne rzeczy.


Kobieta jak o siebie dba, aby być atrakcyjną wizualnie, to chodzi na paznokcie, brwi czy do fryzjera, robi sobie ładny makijaż i ubiera ładne ciuchy mniej lub bardziej wyzywające.


Ja jako facet, co mogę zrobić, aby być bardziej pociągający wizualnie poza pójściem do dobrego barbera i na siłownie ? Jakie połączenie kolorów u faceta jest waszym zdaniem atrakcyjne? co myślicie o robieniu brwi przez faceta u kosmetyczki, która robi je naturalnie i zadbanie..? Jaki ubiór u faceta uważacie za pociągający? U kobiet to często są obcisłe sukienki - taki przykład, a u faceta?
gal0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując