Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-07, 22:49   #79
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Rytm12 Pokaż wiadomość
Sorry tak z ciekawości to ile ty na życie co miesiąc wydajesz, bo jednak pół roku bez pracy to dużo. 2,3 miesiące to rozumiem. Może podrzucisz jakieś wskazówki dotyczące oszczędzania [COLOR="Silver"]
Wydaje ok 1200-1500 zl/mies (wyższa kwota to z karnetem na basen i saunę, do kina, wyjściami że znajomymi czy wyjazdami na weekend za miasto) . Gotujemy w domu na 2 dni, Kupiłam sobie rower za 150 zł, sama go podreperowalam i teraz nie kupuje karty na autobus tylko na nim jeżdżę. Jak zarabiam to wydaje do 500 zł więcej a cała resztę odkładam. Nie wymieniam mebli na nowe jak działają, TV na większy, standard mieszkania mam użytkowy, jak coś się zepsuje to naprawiamy. Na weekendy jeździmy do rodzinnego domku na wsi, nie wydajemy na zagraniczne wojaże. I to chyba tyle. Oczywiście przy zarobkach minimalnej krajowej niewiele by mi zostalo (zarabiają tyle w przeszłości po prostu nie chodziłam po saunach czy kinach, eliminowalam zbędne wydatki do minimum) dlatego pracuje po większych firmach i korporacjach gdzie lepiej płacą.
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze

Edytowane przez Amazoniak
Czas edycji: 2019-07-07 o 22:52
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora