Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 21:03   #20
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Egzamin zawodowy A.62 Technik Usług Kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez pati2528 Pokaż wiadomość
Czy każda czynność była oceniana oddzielnie czyli
1 Przyklejenie tipsa ( sprawdzenie przez egzaminatora czy równo i czy klej nie ucieka)
2 Nadanie mu kształtu (sprawdzenie gładkości , frendzli czy nie zostały itp) czy to nie było wymagane ?
3 Pomalowanie
czy ogółem ???

Jak to wogółe wyglądało tak krok po kroku?

I z tego co rozymiem była jedna dłoń do zronienia ?
a skad ja moge wiedziec co i jak ocenia egzaminator?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez piecykowka Pokaż wiadomość
Ej tak sobie myślę że każde województwo będzie miało co innego do zrobienia. bo raczej nie dadzą nam tego samego w każdej szkole.

to już sprawdzone - cała Polska ma to samo

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez evelxd Pokaż wiadomość
a składniki trzeba było dokładnie opisać? Był w ogóle algorytm do napisania? A względem jeszcze tego wykonania, czyli trzeba było sobie przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami + potrzebne preparaty, wykonać manicure czyli opiłowanie, odsuniecie na niby skórek, opracować płytkę bloczkiem i pomalować, a później wszystko posprzątać? Był wyznaczony czas na wykonanie? I czy samemu wybierało się kiedy się wykonuje czy egzaminator prosił do wykonania?
było miejsce na składniki aktywne zawarte w preparatach dla suchych dłoni i paznokci

nie było żadnego algorytmu

stolik z potrzebnymi rzeczami juz jest przygotowany, dezynfekcja, klejenie tipsa, malowanie

tak na koniec wszystko posprzątać

samemu się wybiera kiedy się chce wykonać praktykę

egzamin trwa 120 minut
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując