Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 12:50   #2116
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Gapa ze mnie teraz doczytalam, ze jest ciemniejszy....
No nie wiem.... zadzwon moze do lekarza. Ja tak nie mialam wiec nic Ci poradzic nie moge. Mysle, ze jak pojedziesz do swojej przychodni i powiesz co i jak to Cie przyjma bez problemu. Lepiej tego nie lekcewazyc.

A czy to prawda, ze w Norwegii przez niz dymograficzny jest prawo ziemii czyli dzieci urodzone na terenie Norwegii otrzymuja obywatelstwo norweskie? Tak mi ktos mowil, ale nie wiem czy to prawda.
W Anglii jest prawo krwi czyli dziecko otrzymuje obywatelstwo polskie. Moj tato mi to zalatwi. Wystarczy, ze wysle mu akt urodzenia dziecka, a on pojdzie do urzedu i zarejstruje malego tam gdzie ja jetsem zameldowana czyli we Wroclawiu. Wtedy bede mogla ubiegac sie o tymczasowy paszport dla malenstwa.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora