Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-27, 15:40   #2130
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczynki dziękuję za wszystkie brzuszkowe komplementy

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Do dr Dudarewicza mąż będzie mógł ze mną wejść?
Oczywiście, Ty będziesz patrzyła na dzidzię w swój monitor a mężyk z dr w swój

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wielki dzień dla Piotrusia Jedziemy na 18 na badanie połówkowe do Katowic, aby się pomierzyć, poważyć i pooglądać
Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a gdzie kupilas te przeslodkie paputki z I love mummy?

Dziewczyny zastanawiam sie nad jednym...wiele osob mowi nam, ze gondoli od wozka w ogole nie uzyjemy, bo bedzie za goraco i godnola jest potrzebna tylko na pierwsze trzy miesiace, jak Wy to widzicie?
princi paputki mam od mamy a ona wygrzebała w lumpku
A co do gondolki - nie wyobrażam sobie jak miałabyś z dzidzią na spacerki wychodzić bez gondoli Właśnie gondola chroni przed słońcem, trzeba tylko zadbać o to aby buda miała wentylację i już

Paulizia
brzuszek czaderski, rośnie rośnie

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
to moj brzucholek i moja wyprawka dla malenstwa, zrobilam zdjecia wszystkiego po troszku...a mam tego 3 torby
Brzuszek super no i wyprawka imponująca

anula_81
no właśnie chciałam Ci już pisać abyś sobie luteinkę zaaplikowała i leżakuj, wszystko będzie dobrze i koniec z szorowaniem podłogi bo inaczej...
Dziewczonka leukocyty w ciąży mogą być lekko podwyższone i nie świadczy to o infekcji, no chyba że masz b.wysoki wynik to wtedy nie wiem. Lekarz i tak musi spojrzeć swoim okiem i ocenić

eweska
blender super rzecz, ja swój uwielbiam i nie zamieniłabym nawet na 5 suszarek daj znać czy możemy przyjeżdżać na koktajle
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora