Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-20, 02:11   #1901
hattorihanzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 2
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Witam wszystkie wizazystki ))) jestem samcem , ktory w koncu pomyslal ze warto zaczac dbac o swoj pysk , skoro mecze cialo na silowni to czemu mam nie dbac o twarz ))? tematem zainteresowalem sie tydzien temu , zaprzeglem googla i wyszlo ze tretinoina jest chyba najlepsza , zakupilem 3 tubki (o.o5), smaruje sie na razie co drugi dzien , w dni bez , mam jakis krem nawilzajacy na razie mecze tylko okolice oczu gdyz tylko tu mam poczatek zmarszczek , mam kilka pytan :

1.czy powinienem profilaktycznie smarowac cala twarz ?

2.mam lwia zmarszczke i lekkie zmarszczki mimiczne na czole , czy mam smarowac i czy tretinoina pomoze zniwelowac ?

3.gdzies przeczytalem ze wiekszosc kremow to jedna wielka sciema marketingowa , prosilbym o polecenie jakiegos kremu nawilzajacego w przerwie od tretinoin , moze byc z lidla )))).

4.w koncu pewnie zaczne sie smarowac codziennie , czy nadal powinienem uzywac kremu nawilzajacego i kiedy ?

5.czy trtionina moze pomoc w jakikolwiek sposob na bruzdy nosowo- wargowe i linie baletnicy ?

6. sa rozne stezenia tretinoiny 0.05 (mam ja ) ale jest tez wyzsze 0.1 , czytalem ze nie ma roznicy ale moze lepiej po kilkutygodniowej sesji z 0.05 zrobic level up na 0.01 . , co myslicie ?

bede bardzo wdzieczny jesli jakas niewiasta , poswieci odrobine czasu .
hattorihanzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując