Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak usunąć tatuaż? - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-06, 05:25   #85
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez markusstalin Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam-albo wroclawskie ctl albo gdanskie epi centrum. z tego co udalo mi sie zorientowac wroclaw jest najlepszy ale gdanskie epi mam pod domem prawie + w epi usuwaja kolor czerwony (tatuaz to czarny kontur i odrobine czerwonego-na czerwonym az tak mi nie zalezy-robie cover wiec czerwony latwo utonie). Ceny bardzo powownywalne w obydwu co nie zmienia faktu ze mocno ten wydatek odczuje niestety... Ktos ma jakieś sugestie moze?sam juz nie wiem a do maja chcialbym sprawe zamknac max do czerwca...
Rzadko tutaj udzielam się, ale na bieżąco czytam wątek.
markusstalin - Korzystałam i z CTL we Wrocławiu i raz z gdańskiego epi centrum (z racji przeprowadzki do Trójmiasta), to był chyba sierpień albo wrzesień 2013. Nie ukrywam, że to było już przedostatnie strzelanie, zostały jeszcze małe poprawki. W weekend dodam zdjęcia. Jeżeli chodzi o początek usuwania polecam CTL we Wrocławiu - ichniejszy rubinowy fajnie wyciąga barwnik (miałam tam 5 czy 6 pierwszych zabiegów). Polecam Epi w Gdańsku, ale jako dobicie "strzelania", bo najlepszy laser na początek mają jednak w CTLu. Ogólnie lekarz z Epi jest sympatyczny, zabieg trwa tak samo "długo" jak w CTLu.Z efektu jestem zadowolona (tak jak napisałam wcześniej - postaram dodać zdjęcia w weekend).
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując