Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 11
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 12:43   #24
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Podziwiam [emoji14]
Nie wiem co by musiało mi się poprzestawiać żeby myśleć o trójce dzieci [emoji14]
Już mi na myśl przychodziło podwiazanie jajowodów czy wysłanie tz na wazektomie [emoji14]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drugi poród mi odczarował sytuację. Tylko też.. Ja zawsze marzyłam o rodzinie. Pierwszy poród był dla mnie trochę traumatyczny, do tego zanim ogarnęłam się w nowej rzeczywistości to trochę straciłam. Teraz widzę ile zmarnowałam, a przy trzecim chcę się tym nacieszyć na maksa. Zmieniło mi się w głowie
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja tez się bałam tego, że „cos stracę”. Zawsze jest taka obawa. Ale szczerze? Nie zamieniłabym teraz tego na nic innego. Jasne, że są wyrzeczenia, ale jak czegoś nie zrobi teraz to mogę pozniej. A najfajniej byłoby z młodym - pokazać mu świat, pokazać mi wszystko
Nawet się nie spodziewałam, ze będę taka zafiksowana matka, ale mogłabym na niego patrzeć godzinami. Nawet jak jestem zmęczona, zle się czuje - on podejdzie przytuli się, da buziaka, powie mama i jestem rozłożona na łopatki [emoji7]

A apropo ginekologa - ja mam w końcu jutro wizytę. Okresu nie mam już od 61 dni [emoji15][emoji15][emoji19]
Choćbym beczała z bezsilności i zmęczenia, wieczorem mogę leżeć i patrzeć godzinami na te małe paluszki i rzęski i nosek totalnie znam klimat [emoji38]

Oj to coś długo. Ja dzisiaj 1 dzień @. No to jest koszmar co się mi podziało po ciąży z @, nigdy tak nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując