Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-11, 21:25   #3893
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kleopatra 91 gratuluję i życzę dużo zdrówka super że już masz to wszystko za sobą fajnie że piszesz jak teraz się czujesz z małymi piersiami ja właśnie się zastanawiam jak to jest czy aby na pewno będą fajne takie małe. Na początku chyba dziwne uczucie ale potem myślę że będzie super Ja po operacji zamiast cyckow to brzuch będą widzieć haha ale zmotywuje mnie to może do schudniecia

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

reniutka75k dziękuję za odpowiedź gratuluję udanej operacji. Sporo Ci wycieli 😱 od razu mniej na wadze 😛 A jak się teraz czujesz z mniejszymi piersiami? Co do czasu operacji to myślę że bardzo sprawnie wszystko poszło ciekawe czemu mi powiedział dr że będzie to trwalo 5godzin może ze wzgledu na ropień który mają mi wyciąć.

Właśnie z tym zmniejszaniem jednej piersi na NFZ też wydawało mi się niemożliwe dlatego chciałam poznać Wasze zdanie i doświadczenia. Dziękuję dziewczyny na odpowiedzi z😘😘

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Goncia89 dziękuję za odpowiedź. Właśnie też wydawała mi się że nie jest możliwe by refundowana była tylko jedna pierś dobrze ze tak nie jest

5 miesiecy to bardzo mało super że dostałaś taki szybki termin operacji. A z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszałaś?
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując