Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orzeczenie o niepełnosprawności / Stopień niepełnosprawności
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 19:15   #88
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nieprzyznane orzeczenie o niepełnosprawności- co robić, jakieś pomysły?

Cytat:
Napisane przez Antarees Pokaż wiadomość
Moja krótkowzroczność to nie wszystko. O ile mam możliwość jej korekcji w przyszłości, to zbyt rozrzedzonej siatkówki już nie naprawię. Właśnie z tego tytułu uważam, że nie jestem w pełni sprawna, ale co my szaraczki możemy w starciu z urzędami
oświecę Cię- nikt Cię przy zdrowych zmysłach nie weźmie na korekcję wzroku przy takiej wadzie oka. Nie i już.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Antarees Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie
Póki co nie zamierzam odwoływac się do sądu, bo w moim wypadku koszta takiego wyjazdu są dość duże... Ale za miesiąc mam wizytę u mojego okulisty, podejrzewam, że gdy powiem mu co i jak, zrobi mi full badań i będzie kombinował, jak ugryźć tą kwestię z niedostaniem orzeczenia. Generalnie moja dokumentacja też jest spora, mimo wszystko to ponad 12 lat ciągłych wizyt
Dla mnie jest nielogiczne, że nagle cudownie ozdrowiałam, mimo, że przez dwa lata wada jeszcze się pogłębiła. Nie rozumiem, co nagle mnie wyklucza, że teraz nagle już takiego stopnia dostać nie mogę, Szczerze mówiąc nie zależy mi też na rencie, bardziej na tym, że w ramach orzeczenia dostaje się stypendium na uczelni, zasiłek i są spore zniżki na przejazdy, a ja za soczewki i okulary też płacę niemało.
Nie ma dla mnie problemu, jeśli chodzi o wykonywanie pracy, po prostu chciałabym móc się tą pracą cieszyć, a nie martwić, że coś się stanie przez niedostosowanie...
Albo piszesz teraz odwołanie albo potem już sobie daruj. Przegrasz potem, uwierz. Jeśli Ci zależy składasz i walczysz teraz.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując