Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sobie radzić z samotnością podczas epidemii?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 16:46   #16
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Jak sobie radzić z samotnością podczas epidemii?

Cytat:
Napisane przez Zojka_909 Pokaż wiadomość
Można ignorować te osoby, śmiać się z nich, ale wierzcie że ja zaczynam rozumieć tych, którzy mimo ryzyka wolą po prostu wyjść z domu, łazić bez celu po sklepach żeby mieć jakąś namiastkę kontaktu z drugą osobą.
A mnie szlag trafia jak takie coś czytam/ słyszę. Ludzie nie potrafią, no po prostu nie potrafią usiedzieć na dupie, mimo że wiadomo czym to grozi! Umawianie się na spacery i spotkania, Ty się dobrze czujesz??

Do niektórych po prostu NIE DOCIERA.
Też mieszkam sama i jakoś nie świruję z powodu kwarantanny, to jest tymczasowe, chyba można tyle wytrzymać?


Dlatego jestem za tym, żeby ludzi przymusowo zmuszać do siedzenia w domu w chwili obecnej, obojętnie jakimi środkami, każdy dozwolony, dla dobra ogółu. Jprdl.


PS: Swoją drogą, właśnie widać teraz, jak ludzie nie potrafią spędzać czasu sami ze sobą, uciekają od tego, boją się tego jak diabeł święconej wody!! Tym wszystkim ludziom psychoterapeuta potrzebny. Ja też się kiedyś koszmarnie i nieszczęśliwie czułam, spędzając czas sama w domu, po terapii nastąpił zwrot o 180 stopni w ciągu kilku miesięcy. Polecam.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-03-22 o 16:50
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując