Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eveline 8w1
Wątek: Eveline 8w1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-06, 22:51   #297
basiamorgus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Mashka_be Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek parę lat temu, gdy właśnie Eveline 8w1 próbowałam wzmocnić swoje słabe z natury paznokcie. Niestety z opłakanym skutkiem. Nie nabawiłam się żadnej choroby, bo po aplikacji paznokcie z reguły mnie hmmmmm "bolały"? O ile paznokcie mogą boleć w ogóle. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Stosowałam przez jakiś czas stosując ultracienkie warstwy, ale w moim przypadku, ta odżywka to jest jakieś nieporozumienie.
Skład odżywki jest dostępny na opakowaniu, wiec kazdy powinien ocenic, czy wszystkie skladniki mu odpowiadaja. Wazne jest tez skrupulatne stosowanie odżywki, czyli dokladnie tak jak pisze producent, a nie na chybił trafił. Swoją drogą, nie wyobrażam sobie używac jakiegokolwiek produktu do paznokci przez dluzszy czas, kiedy ewidentnie paznokcie mnie po nim bolą. To oznaka nie wadliwego kosmetyku, ale najwidoczniej zbyt intensywnego skladu na moje paznokcie. Sama mowisz, ze masz z natury cienkie, delikatne. Do takich sa chociazby serie odzywek sensitive itd.
basiamorgus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując