Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-23, 20:26   #2976
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ciągle na pytanie "płakała"? Słyszę że tak... Ale od tego wtorku chwilowo lepiej bo mówią, że mniej płacze, zaczęła się bawić itp (wcześniej non stop na raczkach). Dzisiaj nawet zrobiła sobie tam godzinna drzemkę, aż w szoku byłam. Moja też jest ciężka do usypiania, bo tylko lulanie na rękach, ale tam ponoć w bujaczku usnęła, a potem ją dali na leżankę, więc duży sukces.
W domu miała dwie drzemki (10 i 15) i przez to tam marudzi, a że to ciężki typ do spania to dopiero dzisiaj się zdecydowała [emoji14].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyi przyzwyczaja się powoli. Moja dziś zaczyna drugi tydzień adaptacji i już w szatni skapnęła się co się kroi. Ale radość jak mnie zobaczyła przy odbieraniu - bezcenna. Plus 1000 do miłości

Cytat:
Napisane przez Kasza888 Pokaż wiadomość
Acidka jak tam życie na pudłach? Jeszcze daleko do końca układania?
No długo, długo, nawet nie chce mi się pisać na ten temat. Mąż ma dopiero od tego tygodnia parę dni urlopu i musi zająć się malowaniem. Nie wiem, ile to potrwa.

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Mamy zlobkowiczow, jakie wasze dzieci mają kapcie w zlobku?

Moje dziecko dzis ani razu w tym tygodniu nie plakalo przy oddawaniu, uff
Ogolnie ponoc ladnie i dlugo tam spi, ale ostatnio zasnela wcześniej na drzemke i zrobila awanture, gdy pozostale dzieci nadal spaly [emoji14]
Befado, na rzepy.

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
jak żłobkowicze, jak pracownice, jak Panterka bez wózka żyje? a może już z wózkiem?
u nas dziś 13 miesięcy
Gratuluję 13 miesięcy Czyli u nas jutro 14!
Mój żłobkowicz całkiem ok. Podobno pięknie je, dziś spała godzinę, więc szoook. Jestem z niej dumna

Kasza - jak u Ciebie?

Dziewczyny - mojej córce wyszły jedynki jakoś na przełomie kwietnia i maja i od tamtej pory cisza. Ma cały czas tylko te cztery zęby. Normalne to?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując