Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-24, 08:10   #2983
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Czyi przyzwyczaja się powoli. Moja dziś zaczyna drugi tydzień adaptacji i już w szatni skapnęła się co się kroi. Ale radość jak mnie zobaczyła przy odbieraniu - bezcenna. Plus 1000 do miłości



No długo, długo, nawet nie chce mi się pisać na ten temat. Mąż ma dopiero od tego tygodnia parę dni urlopu i musi zająć się malowaniem. Nie wiem, ile to potrwa.



Befado, na rzepy.



Gratuluję 13 miesięcy Czyli u nas jutro 14!
Mój żłobkowicz całkiem ok. Podobno pięknie je, dziś spała godzinę, więc szoook. Jestem z niej dumna

Kasza - jak u Ciebie?

Dziewczyny - mojej córce wyszły jedynki jakoś na przełomie kwietnia i maja i od tamtej pory cisza. Ma cały czas tylko te cztery zęby. Normalne to?
Mojemu wyszły dwie dolne dwójki i koniec historii uzębienia, reszty nie widać nawet na horyzoncie. Dentystka powiedziała, że wszystko okej, ma czas do drugiego roku życia na kolejne zęby. Jak Do 24 miesiąca nie będzie nic to dopiero kontrol czy są zalążki zębów. Nie ma to związku z dietą dziecka, niedoborami, to indywidualna kwestia każdego organizmu. W końcu wylezą, jeszcze będziemy płakać razem z dziećmi
Jak już się powiedziało A, trzeba powiedzieć B i C, chociaż jesteście w niełatwym położeniu to pomyśl sobie, że na święta już będzie pięknie i spokojniej a przynajmniej większość pudeł już pewnie rozpakujecie

U mnie nadal wszyscy zdrowi, za to ja się przeziębiłam. Lepiej, że ja niż ktokolwiek inny w tym domu tak sobie myślę...

Kupiłam te buciki pierwsze kroki ze smyka, wydają się być okej. Profilowana wkładka, usztywniona kostka, chociaż chyba nie tak jak w słynnych emelach. W. I tak jest na nie, chodzi bez butów albo wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując