Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - post przerywany - intermittent fasting
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-18, 11:49   #7
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: post przerywany - intermittent fasting

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88860091]Dziewczyny, ogromnie gratuluje, moze opowiecie ak sie do tego przygotowywalyscie mentalni i praktycznie? Bardzo ciekawy temat.[/QUOTE]


Właściwie to nie trzeba się jakos specjalnie przygotowywać. Najważniejsze to chyba wpasować okno w swój rytm dnia, żeby było najprościej i najprzyjemniej

Z zasady pierwszym krokiem jest zmieszczenie się właśnie w wybranych godzinach jedzenia. Na początku nie liczyłam żadnych kalorii, nie limitowałam rozmiarów posiłków ani typów.

Właściwie samo okno sprawia, że chyba z automatu je się mniej. Teraz właśnie zrezygnowałam z wszelkich węglowodanów pochodzących z cukru rafinowanego, mąk, kasz, oraz ze skrobi ( ziemniaki, kukurydza). Jem bardzo obfite posiłki złożone z ryb, serów, mięsa wszelkiej maści , dużo warzyw, owoców , kefiry jogurty, orzechy wszelkiej maści itd. Nie ograniczam tłuszczów . Ze zdumieniem odkryłam że jestem najedzona jak nigdy, skończyło się podjadanie, napady głodu.

Mentalnie jest trochę wymagające na początku jeśli się miało zwyczaj jeść od rana do wieczora. Ważne jest wtedy zjeść obfity posiłek na sam koniec okna i już

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Stylinska

Gratuluję

Mi coś się zatrzymał spadek. Generalnie nie jest źle, bo jeszcze tylko 2 kg do wymarzonej wagi mi brakuje, ale bardziej zależy mi na dobrym samopoczuciu i energii, a to się wyregulowało idealnie

Za miesiąc - dwa będę w stanie lepiej ocenić działanie IF.

Generalnie też pozwalam sobie na alkohol z przyjaciółmi czasem w weekendy, więc bez spinania.
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując