Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - post przerywany - intermittent fasting
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-19, 22:22   #26
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: post przerywany - intermittent fasting

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hej! Ja planuję spróbować. Na początek myślę o przedziale 14/10, potem 16/8. Mam tylko jedną wątpliwość - weekendy 😁 Całkiem szczerze - to jest czas, na który czekam. W tygodniu no problem, weekend traktuję jako moment na relax, czas dla siebie na naładowanie baterii. Zazwyczaj wtedy długo nie śpię a tym samym lubię posiedzieć przy winie i jakimś fajnym jedzeniu.

Czy w takiej sytuacji można przesuwać okno żywieniowe, czy ważna jest jednak stała pora postu? Jak to jest u Was? Pozdrowienia! 😘
Hej, witam się w wątku. Stosuję post przerywany od kilku miesięcy. Mam niestety też takie dni gdzie mam ten rozjazd godzinowy i są to najczęściej właśnie weekendy. Staram się zachować "zdrową " głowę i nie katować jak już coś zjem po tych 8h, zdarza się.

Najczęściej jednak w weekendy trzymam się przedziału 16/8 i próbuję zaplanować kaloryczne dania tak aby zjeść je w oknie żywieniowym.

Może nie jestem specem od PP dlatego nie jestem też pewna czy odpowiem tutaj dobrze, ale chyba jak już wiesz, że będziesz jadła coś później to można przesunąć PP tak żeby się zmieścić w oknie.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując