Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zwiazek i brak akceptacji ze strony rodzicow
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-14, 20:09   #17
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: zwiazek i brak akceptacji ze strony rodzicow

Wszystko się jeszcze okaże jeśli chodzi o Waszą relację, bo tak jak słusznie dziewczyny zauważyły, jest to dopiero miesiąc. Sami musicie się przekonać, czy sobie odpowiadacie i czy w codziennym życiu te ewentualne różnice pomiędzy Wami nie są dotkliwie odczuwalne. Jeśli nie będą, to rodzice nie będą mieli wyjścia, będą się musieli pogodzić z tym że jesteście razem.

Jedyne co tu mnie bawi i jednocześnie przeraża to to, że własna matka Cię wystawia jak konia na targu, a raczej gani Cię za to, że Ty się jak koń nie wystawiasz. Co to w ogóle za tekst, w XXI wieku w dodatku, "dziewczyny lecą na kasę albo wykształcenie, a ty na co"? To jest robienie prostytutki z własnej córki przecież, i to otwarcie. Dobrze że Cię szejkowi z Dubaju nie sprzedała. Nie traktowałabym poważnie opinii takiej osoby o jakimkolwiek człowieku, bo ma ewidentnie zaburzony światopogląd. Niedobrze mi się robi jak pomyślę, że moja matka miałaby mi pocisnąć takim komentarzem, jakby mnie po to rodziła żebym - pod płaszczykiem związku - udostępniała to, co mam najlepsze za pieniądze.

Aha, i za 1800 zł da się iść do kina Ba, jak dwie osoby tyle mają to nawet da się wyżyć.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując