Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 11:41   #71
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie. Chodze na głębokie bikini na LS
W miejscu gdzie miałam robioną próbę ( w październiku) do dziś nie mam tam nic włoskow, po pierwzym zabiegu wypadło ich tak dużo, że bylam baaardzo zadowolona, jakieś 80% napewno natomiast po drugim zabiegu odrosło mi niemal wszystko , poza miejscem gdzie miałam próbe ide w poniedziałek na kolejny zabieg ale nie wiem co jest grane? Podpisując sie na karcie widziałam, ze cały czas miałam robione tą samą lub podobną mocą
podpinam sie pod pytanie SIARKI,ponieważ włosy wypadły co jest normalną reakcją po zabiegu,ale nie znaczy,że już nie odrośną po czasie np pół roku.
a dlaczego?
ponieważ włosy to nie tylko ten włos,który widzisz,bo z jednej cebulki tworzy się cykl wyrastania włosów.
w dniu depilacji włos zostaje zniszczony,cebula uszkodzona,jednak niekoniecznie tafiłaś z kolejną fazą wzrostu tuż obok.tobie wydaje się,że najpierw wypadły,a potem odrosły.
tak odrosły te,które nie zostały trafione w swoje fazie wzrostu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując