Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-29, 22:03   #32
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Jak to bez doświadczenia! Mówił, że mogę zapytać jego byłe o to jak traktuje kobiety!

Tacy istnieją, serio. Znam podobnego... Zagłaska kobietę na śmierć i uważa się za super chłopaka.

Ten piosenkarz miał trochę ruchy jak gej. Ten co chciał się przyjaźnić na początku i taki szlachetny, że nie chce seksu. A najlepsze jest to, że na insta ma zdjęcia z ludźmi co najmniej o 10 cm niższymi, a okazało się, że jest mojego wzrostu. Czyli celowo musiał wybierać fotki z bardzo niskimi kolegami. xD

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to ,ze status majatkowy nie swiadczy o zaradnosci czlowieka - chocby przez to ,ze dwie osoby moga zaczynac z roznych poziomow .

Ja np. pochodze z niezamoznej rodziny ,a mojego kumpla rodzice sa milionerami i wlascicielami duzego przedsiebiorstwa - on nigdy nie musial ciezko pracowac bo wszystko mial na tacy

Co do wycieczek , przykladowo skoro ja zarabiam 4-5 krotnie wiecej od dziewczyny to dkaczego mialbym nie wziac proporcjonalnie tyle samo wiecej kosztow takiej podrozy?

Gdybysmy sie ograniczali tylko do budzetu dziewczyny nie moglibysmy odwiedzic wielu miejsc ktore chcialbym zobaczyc...
Ale tu nie chodzi o bycie milionerem, tylko o bycie zaradnym. Jesteś informatykiem, więc myślę, że nie zarabiasz najniższej i przeciętna kobieta mogłaby się czuć bezpiecznie finansowo przy tobie.

Oczywiście, że możesz i jest to miłe z twojej strony, a jeżeli ma się tradycyjną rodzinę to moim zdaniem nawet powinno tak być. Mi by się jednak nie podobało, gdyby druga strona tego od początku wymagała.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-29 o 22:04
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora