Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-30, 06:40   #39
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Hahaha a 8 dni już tak? xD Na razie mi nie odpisał, więc nie wiem czy się coś więcej dowiem o tym ciekawym okazie.

Edit. Cd.

- Wiesz co... to brzmi dziwnie. Nie mam zamiaru traktować nikogo jak króla. W związku powinno traktować się drugą osobę jak partnera.
- Nie chodziło mi o to, aby dosłownie być komuś posłusznym i być jego niewolnikiem. Mówiłem o tym, aby traktować chłopaka dobrze jakby był wyjątkowy niczym z rodziny królewskiej, ponieważ w taki sam sposób będę traktował swoją kobietę. I będę ją zawsze szanował, traktował jak królową. Nie jestem narcyzem, jestem PEWNY SIEBIE i wiem co mógłbym wnieść do relacji. Szanując kobietę przyczyniłbym się do zmotywowania jej do tego, aby była swoją najlepszą wersją. Związek nie miałby sensu, gdybym nie mógł poprawić jakości jej życia lub gdybym miał ciągnąć ją w dół. Kobiety są INNĄ RASĄ i tak, zasługują na specjalne traktowanie.
Gdy jestem w związku, ona zawsze jest na pierwszym miejscu przede mną. Jestem finansowo stabilny, gotowy do założenia rodziny i do utrzymywania jej. Chcę zbudować MY, rodzinę i iść przez życie razem.

Mandy, czy to jest to bycie narcyzem? Bo mam tego znajomego, który ma identyczny tok myślenia i ciągle mu nie możemy wytłumaczyć, że traci dziewczyny przez osaczanie, a nie przez to, że glupie kobiety nie potrafią docenić dobrych chłopaków...
Ciężko powiedzieć, czy to narcyz. Czasami ciężko zdiagnozować od razu.

Na pewno coś z nim nie tak [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

A ja chciałabym wam powiedzieć, że mój komornik w tym miesiącu zrobił się nie do poznania [emoji16], odzywa się codziennie, proponuje spotkania, interesuje się mną .
No szok, myślałam, że z całej tej trójki to on będzie miał wywalone, bo wiecie jaki z nim był kontakt dotychczas - raz w tygodniu [emoji14]
Nie wiem, co mu się stało, ale koleżanki się śmieją, że się zakochał [emoji2]

Poza tym jest mi bardzo przykro, bo mojemu dobremu koledze niestety nie udało się zdać tego egzaminu na aplikację, a doskonale wiem, że to ogarnięty i mądry chlopak. Niestety te egzaminy to czasami loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora