Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-30, 14:21   #49
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A ja chciałabym wam powiedzieć, że mój komornik w tym miesiącu zrobił się nie do poznania [emoji16], odzywa się codziennie, proponuje spotkania, interesuje się mną .
No szok, myślałam, że z całej tej trójki to on będzie miał wywalone, bo wiecie jaki z nim był kontakt dotychczas - raz w tygodniu [emoji14]
Nie wiem, co mu się stało, ale koleżanki się śmieją, że się zakochał [emoji2]

Poza tym jest mi bardzo przykro, bo mojemu dobremu koledze niestety nie udało się zdać tego egzaminu na aplikację, a doskonale wiem, że to ogarnięty i mądry chlopak. Niestety te egzaminy to czasami loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odzywa się codziennie? Super! Chyba się nie spodziewałyśmy, że coś z tego będzie. Jak widać zawsze są jakieś wyjątki od reguły...

Znam osoby, które 4 razy podchodziły i w końcu się udało.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88171059]Wiesz co, myślę, że to nie jest kwestia umiejętności słuchania, a niedopasowanie się. Ludzie znajdują kogoś z kim chcą być, bo jest chemia, bo to rozsądne, bo po dłuższym czasie trafiki na kogoś kto ma ręce i nogi i zwyczajnie nie chcą, żeby ta bańka iluzji pękła. Nie chcą być sami. Więc stają na głowie, żeby reanimować związek, no ale do tanga trzeba dwojga. [/QUOTE]

Tak, to prawda. Wiele osób opiera związek tylko na chemii (przyznaję, że ja dotychczas też), a po latach okazuje się, że nic ich nie łączy. Mówią, że przecież się kochają, a tak naprawdę nawet się nie akceptują, tylko chcieliby siebie nawzajem zmieniać.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Z tym osaczaniem to tez roznie mozna zdefiniowac - jesli ktos sie rzeczywiscie interesuje druga osoba , martwi sie o nia to tez niektore osoby postrzegaja jako osaczanie
Ale co innego ciągly kontakt i zainteresowanie, a co innego pisanie miliona wiadomości i wtrącanie się w to, kiedy dziewczyna idzie na paznokcie, bo przecież ona te paznokcie dla niego robi!

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Rany, gdyby te jego elaboraty były z humorem to rozumiem że fajnie popisać dla rozrywki, ale czemu tego creepa rozkminiasz i szukasz potwierdzenia czy narcyz czy inny typ? Ja nawet czytając czuje się niekomfortowo.
Dlatego, bo przypomina mi tego znajomego coraz bardziej. On mnie tysiące razy pytał co jest nie tak, że dziewczyny tak szybko zrywają i swoimi słowami nie potrafię mu wytłumaczyć tego tak, aby zrozumiał. Śmieszy i przeraża mnie to jednocześnie.

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Przytul, padłam �� Przesmieszne te oczekiwania związkowe, faktycznie jakby spisał cała umowę i dawal kandydatkom do przeczytania zanim się zdecydują. Ale! Trzeba mu przyznać, że swoje zobowiązania też wypunktowal ��
I każdy związek będzie taki sam jak z jego byłymi.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-09-30 o 14:24
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora