Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PROLAKTYNA- badanie i wyniki - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-25, 09:32   #53
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mam pytanie: wyniki z prolaktyny?

no właśnie dlatego napisałam że tabletki anty nie regulują tzn nie leczą zaburzeń tylko je maskują , nam wydaje się że regulują nasz cykl bo mamy krwawienie co 28 dni ale to nie jest normalna miesiączka bo tablety wstrzymują owulację a lekarze zamiast leczyć twoją dolegliwość przpisujątablety które "maskują problem" [ nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło poissonivy jak nie to daj znać ]
a co do prolaktyny to wydaje mi się że jeśli jest wyciek mleka a prolaktyna jest na granicy normy to znaczy że ten poziom prolaktyny jest dla Twojego organizmu za wysoki dlatego masz mlekotok [ też go miałam okropne to jest!!!]i nie piasałam o tarczyccy tylko o PRZYTARCZYCACH a ich prawidłowe funkcjonowanie bada śię ustalając poziom parathormonu tak o tym myślę bo podobnie miałam z tarczycą raz TSH w normie raz 5,5 raz 6,5 [norma do 4] i wszystkie objawy niedoczynności poza otyłością niestety wielu endokrynologów twierdziło że tak lekkiej niedoczynności się nie leczy wkońcu trafiłam na lekarza który oświadczył że dla tak młodej osoby wynik na granicy normy jest i tak za wysoki że takie wyniki mogłabym mieć w wieku 70 lat i wtedy to było by ok!!!!!! być może twój organizm tak reaguje na górną normę prolaktyny AaniaA a nikt nie przepisał Ci bromergonu ?? jeśli masz sam mlekotok to powinni chyba nie???
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując