Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana na liceum zaoczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-16, 20:33   #7
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Zmiana na liceum zaoczne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę. Nie tak dawno oglądałam wypowiedź dziewczyny (nie będę podawać adresu strony aby nie było, że reklamę robię), która nie dawała rady w zwykłym liceum i przeniosła się do zaocznego. I co? I zdała maturę i studiuje anglistykę. Jak ktoś chce, ma dużo samozaparcia, dyscypliny to da radę. Nie ma rzeczy niemożliwych. Ja sama najwięcej nauczyłam się w szkole policealnej i to właśnie po niej znalazłam pracę, a z papierkiem ze studiów (i nie, nie kończyłam filozofii czy czegoś podobnego) to sobie mogę najwyżej obrazek na ścianie stworzyć.
Podsumowując: Jeżeli nie dajesz już naprawdę rady, nie ma możliwości zmiany sytuacji, atmosfery, ale masz w sobie dużo zapału do nauki i sama sporo czasu poświęcisz na naukę to ja bym zmieniła.
Ale wiesz, jednak to nie są normalne procedury, że np. ktoś ma kilka jedynek na świadectwie z 2 klasy liceum, a dyrektor zaocznego liceum przepuszcza taka osobę do 3 klasy ma zasadzkę, że w międzyczasie w trakcie 3 klasy poprawi się te jedynki ze świadectwa, bo jednak taka osoba powinna powtarzać klasę jak ma jedynki na świadectwie
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując