Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-14, 06:46   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 55.

Dziwi mnie to, co się stało wczoraj w Gdańsku, w moim mieście.

1. W jaki sposób nieznany człowiek mogł przedostać się przez ochronę i zadać prezydentowi kilka ciosów nożem a następnie jeszcze tańczyć swobodnie po scenie? Nawet z plakietą "Prasa" nie miał prawa wejść na scenę.

2. Jak zwykle dziwią mnie niektóre komentarze ludzi, oskarżających PiS o zamach lub wytykające Budyniowi błędy, które popełnił sprawując swój urząd, gdy tymczasem ważne jest jedno- cięzko ranny człowiek walczy o zycie. Część ludzi naprawdę już tak zdziczała i tak nisko upadła? Nie lepiej pojechać oddać krew, zamiast toczyć jad? Przy operacji ratującej Adamowiczowi zużyto 41 jednostek krwi (podobno, nie wiem na 100%). Dość sporo. Fajnie by było te zapasy uzupełnić, by ewentualnie nie zabrakło krwi dla kogoś innego.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;8636573 6]Dziwi mnie brak reakcji ochrony na atak na prezydenta Adamowicza. I powody dla którego nożownik zrobił to co zrobił.
Mam nadzieję że prezydent z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Podejrzewam, że facet głęboko zaburzony, może bez farmakologii. U nas tak jest- póki nie zagraża sobie i innym- żadna siła, żadna burza nie zmusi takiej osoby do leczenia. A później okazuje się, że jednak zagrażał. Prawo takie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując