Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MASSIMO DUTTI cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 11:36   #1509
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez bacheliere Pokaż wiadomość
Tak, ta Tak zrobię, ale szkoda mi, idealnie pasuje mi do szafy. Zastanawiam się, czy jednak nie zanieść do krawcowej.
Sklepy maja swoje krawcowe możesz zanieść do reklamacji i w jej ramach zażądać naprawy

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Połączyli juz buty i torebki. Powoli wyprzedaż sie kończy, a ja obudziłam się, ze chce sukienkę
W ogóle jej nie widuje, nawet w rozmiarze 34 :/ widzę ją za to w pełnej rozmiarówce na zagranicznym md
Zagraniczne sklepy (większość z nich) maja pełne rozmiarowki, bo nie maja sklepów online i wyświetla się informacja o wszystkich rozmiarach, w jakich dana rzecz można kupić stacjonarnie ja tak kiedyś już byłam bliska planowania podróży do Andory, a potem doczytałam, ze nie maja sklepu online i to, co jest na stronie to tylko informacja, kupić się nie da

Wyślij na priv namiar na sukienkę, może stacjonarnie widziałam

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam lnianej marynarki to nie wiedziałam. Jeśli Ci się podoba to ja bym zaniosła do krawcowej. Już jej chyba nie złapiesz na stronce bo koniec wyprzedaży się zbliża i coraz mniej rzeczy dorzucają.

Jasne rozumiem w razie gdybys widziala ją na UK stronie daj znać to pomoge w zakupie.
Dziewczyny macie coś juz upatrzonego z aktualnej kolejcji? Ja już mam kilka i znów bede niektore rzeczy kupowac na wyprzedaży.
Upatrzyłam sobie biały prążkowany kardigan, ale to wszystko
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując