Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-14, 09:57   #77
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

no wiec tak cala wizyta odbyla sie dosc krotko.lekarz wyjasnil mi naczym caly zabieg polega i cierpliwie odpowiedal na moje pytania.
najpierw lekarz spytal sie jakie partie ciala mnie interesuja.potem wypenilismy razem ankiete aby okreslic czy sa jakies przeciwskazania.nie powinno sie podawac temu zabiegowi w czasie ciazy, w czasie okresu, o ewentualnych chorobach skornych alergiach i przyjmowanych lekach i hormonach tez trzeba powiedziec.lekarz sie tez moze zapytac o ewentulane zaburzenia np hormonalne.no i opalanie.z tym opalaniem chodzi o to ze:caly zabieg polega na wypaleniu wlosa, dzieje sie tak gdy wiazka lasera zareaguje z melationina(barwnikiem wlosa) i wypali mieszek wlosowy pod skora(jest to bezbolesne).gdy sie opalasz twoja skora staje sie "kolorowa" czyli zawira barwnik.wiec wiazka lasera reaguje nie tylko z mieszkiem wlosowym ale tez ze skora co moze spowodowac poparzenie.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora