Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-24, 22:58   #67
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

jeszcze równiutki tydzień i Wasze pociechy będą debiutować w przedszkolach

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
ostatni tydzień przed nami.....
stresuję się...
muszę się jakoś ogarnąć, żeby mały nie wyczuł....

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Asia, ja bym chyba dała do państwowego
kwestia finansowa niestety często decyduje

a jeszcze zależy od dziecka, jak zniósł pójście do przedszkola, jak się w nim odnajduje, jeśli bez większych problemów, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać
natomiast jeśli to wszystko dużo go kosztowało, to może warto by go uchronić przed zmianą


witam wszystkie nowe Mamy

no kobietki, wielkie odliczanie.....
Cały dzień dziś siedzę i myślę, myślę i siedzę i tak w kółko, baaaa, cały weekend, a nie dzień ;-)
Chyba jednak zrobimy sobie zmianę i pójdziemy do państwowego, przecież to może być zmiana na jeszcze lepsze ;-)

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
miałam podobny dylemat- stanęło na przeniesieniu do państowego. Powodów kilka:
1. kasa ( nawet gdy nie chodziła, trzeba całość placić)
2. większośc grupy i tak teraz idzie do przedszkoli państwowych,więc grupa z poprzedniego roku nierealna
3. teraz będzie chodziła do przedszkola na naszym osiedlu, więc w perspektywie z tymi dziećmi pójdzie już potem do szkoły

jasne, że żal poprzedniego miejsca, ale mówię sobie, ze ono też od września się zmieni. Więc zmieniam i ja.
a prawda taka, że zmiany wcale nie muszą być na gorsze, a na lepsze, co nie ?
Więc i mój w przyszły poniedziałek będzie debiutował w nowym przedszkolu, chyba ... no prawie na 100 % będzie debiutował
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując