Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 15:11   #71
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
jak tam dziewczynki? czas leci, zostało parę dni...

u nas odwołali dni adaptacyjne...
nie będzie żadnych zajęć, tyle tylko, że możemy przyjść dziś i jutro i połazić po przedszkolu...
tylko ostatnio jak pojechaliśmy zobaczyć tylko ogłoszenie to mały najpierw mówił, że on to zostanie w samochodzie, a ja sama pójdę.... a potem jak już był w środku to pytał czy już idziemy do domku....

więc już wie co się święci i chyba nie jest zadowolony... boję się, że nawet dzisiaj jak pójdziemy to będzie przestraszony mimo, że będzie ze mną cały czas...
mam niecny plan, żeby wpuścili nas na plac zabaw przedszkolny... on kocha place zabaw, może tym się przekupi...

ale ja już wiem, że będzie problem i płacz, pewna jestem na 100%....

sama się denerwuję, najgorsze to czekanie, już bym chciała, żeby był ten poniedziałek, niech to już się zacznie...
Ja tak "oswoiłam" przedszkole właśnie przez plac zabaw. Codziennie tam bywamy, młody się bawi, zna każdą przysłowiową dziure. Ale i tak nie wiem jak będzie w pon. :P

Nie ma się co aż tak denerwować, pomśleć co będzie jak dziecko będzie pisało mature

U nas też nie było dni adaptacyjnych.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując